Zamyšlení z hodiny dějepisu

24. února 2009 v 22:29 | Meliss |  My Diary
Pondělní nuda. Tohle skutečně nebude zápis do dějepisu x3


Jak už z nadpisu vyplývá, je hodina dějepisu. Nudím se, šíleně se nudím! To, co říká učitelka, pouštím jendím uchem tam, druhým ven - tak to tak obvykle bývá. Asi bych hend usnula nebýt cvičení z angličtiny, která si říkala o nutné opsání...njn.. celá já. Zítra písemka, žádné učivo, no klasika. Ale když je už i ta angličtina za mnou, co teď? V takovýchto chvílích obvykle polemizuju nad svým životem, přemýšlím, co se mi v posledních dnech stalo, přehrávám si nedávné děje a zjišťuju nečekané následky mých jednání.

Hned jsem se vzpomněla na to, jak jsem se u kamarádky dívala na naše DVD z tanečních. Nadšení z mé časté účasti na záběrech vystřídalo zděšení z padajícího korzetu na závěrečné koloně. Málem mi vypadl komplet celý dekolt! No takový trapas!!!

Tuto vizi vystřídal pohled na nedávný ples, jehož jsem se zúčastnila se svým kamarádem a též výše zmiňovanou "drahou" kamarádkou, která mi hned po plesu stihla nasadit brouka do hlavy takovým způsobem, že mám chuť ji nyní následně zabít!! A brouk teď hlodá, hlodá a neustále mi užírá mozek, z toho by člověku hráblo..

Další den - následně po plese - mě naši pustili do Arxu, jednoho z olomouckých nočních podniků. Nechápu to! Doteď jsem nikde pořádně ani nepáchla a najednou si dvě noci po sobě přijdu domů kolem třetí hodiny ráno. A to mi ještě mamka řekne, že jí NEVADÍ, když tohle absolvuji dvakrát do měsíce! Nanejvýš komické x33 Taky teď v pondělí ve čtvrté hodině usínám, i když to je zřejmě můj normálový školní stav.

Přemýšlím, jestli sem mám psát již o řečeném "brouku v hlavě", ale kdo by to četl, nejspíš by mě považoval za úplného magora (ha, že by už stejně bylo pozdě?). Možná bych tu měla jen shrnout, že jde o znovuotevření již uzavřené kapitoly o něčem velkém, velmi citově založeném a jsem úplně blbá, když o tom zase jen přemýšlím.

He, hned se mi v hlavě vyrojil vlastně už sobotní (nj, byly asi 3 ráno) trapas... To jsme tak pěkně ťapkaly s kamarádkou (arrrgh - tou co mi přivodila brouka v hlavě xPPP) domů z plesu... kosa jak sviňa, výtlem jak blázen.. Nějaký týpek, mimochodem myslela jsem, že je nalitý (hehe, zase někdo myslel), na nás něco zavolal a já měla dojem, že říká cosi o tom, jetsli s ním nepůjdem do hospody. A já na něj jen : "Nééé, my nepudeem do hospodyyy!" a ubírali jsme se vesele dál, když v tom na mě kamarádak: "Hele ale Marti, on se nás ptal, jetsli to je Bristol a ne, jestli sním půjdeme do hospody, tak co to na něj meleš." V tom okamžiku jsem se neudrřela a prostě se rozchechtala. Nějaký člověk se mě normálně na něco zeptá a já odpovím tak, že vypadám jako naprostý opilec. x333 (přísahám, že jsem tu noc nevypila ani sklenku - to jen dobrá nálada a naprostá hluchota x3)..

Už nemám sílu se nad životem dále zamýšlet. Ne v tuto chvíli, protože už konečně zvoní na přestávku, což mě konečně skutečně probouzí a já můžu nějak více svobodomyslně uvažovat. x3 .... a hlavně konečně vypadnout z téhle učebny...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ika19 ika19 | 24. února 2009 v 22:40 | Reagovat

Kukni na moju stránku : http://ika19.blog.cz/

2 Suetka Suetka | Web | 24. února 2009 v 23:28 | Reagovat

Jj, to znám. Třeba v matice úplně usínám a kdydy mě někdo furt nebudil, určitě bych spala jak zabitá.

A s tím přemýšlením máš taky pravdu. To co se mi zdá v ten okamžik kdy to prožiju naprosto úžasné, to se mi druhého dne(po důkladném nočním přemýšlení)jeví jako totální trapas. No jo, nad ničím se nemá moc přemýšlet!

3 Meliss Meliss | 24. února 2009 v 23:29 | Reagovat

to máš teda recht.. nad ničím by se skutečně nemělo moc přemýšlet.. holt je ale člověk tvor až moc přemýšlivý...

4 Elyone J. D. Elyone J. D. | Web | 25. února 2009 v 17:44 | Reagovat

Ty dycky píšeš taková sáhodlouhá díla, Meliku :D

Mimochodem, někdo by měl popsat, jak spíš v biologii.. a ještě lepší by bylo přidat foto.. a o zábavu y bylo postaráno X33

5 Meliss Meliss | 25. února 2009 v 21:19 | Reagovat

nedělej si ze mě prdel, elíku, jo? x3 snad tak vtipná nejsem, nebo ano? Xx xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama