Upíří polibky: Pokrevní příbuzní

1. prosince 2008 v 21:36 | Meliss |  Manga+Manwha

Autor: Ellen Schreiber
Žánr: romantika, komedie, fantasy
Počet částí: zatím 2
Seženete: ve větších knihkupectvích

Tak jsem si podruhé za tento rok početla u komixu ve stylu mangy zvaném Pokrevní příbuzní ze série Upíří polibky. Škoda, že nemám 2.díl.. Nj, člověk nemůže mít všechno, vždyť ani ten první díl nepatří mně. x3 Ale teď přistupme k ději.

Příběh vypráví o mladé gotičce Raven, která si splnila svůj veký sen a chodí se skutečným upírem jménem Alexander (musím Vás upozornit, že je to skutečně fešák a to ne jediný v tomto komixu..hrozný, jak člověk může slintat nad neživými bytostmi x333). Ti dva se můžou scházet pouze v noci, což bohužel, jak se později přesvědčíte, je pouze jeden skutečně nepatrný problémek. Tím mnohem větším je Alexanderův poloupíří bratranec Claude se svojí bandou, kteří se náhle objeví na scéně. Nejsou spokojeni s tím, že je mají pouze polovinu upíří krve, že jsou i napůl lidmi, a tak se rozhodnou ohrožovat celé městečko Dullsville.

Nemám tušení, jak celý příběh skončí, to bych nejdřív musela mít v ruce ten 2.díl..arrrgh... Jedno ale musím připustit - ač není tento komix co se týče děje zase až tak úžasný, gagů, vtipnějších pasáží a hlavně té nádherné kresby a stylu oblékání postav si určitě užijete až až... <(^.^)>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama