Cvok? Do někoho...

22. prosince 2008 v 19:03 | Meliss |  My Diary
Protože na ten fakt, "věc" nemůžu přestat myslet celý den, protože od ní neodvracím mysl těch pitomejch čtyřiadvacet hodin denně, proto tu o ní píšu... Vrtá mi hlavou jako červ - myslím, že za chvilku bude děravá víc než obvykle. Ale horší na tom všem je, že nevím, který z mých pocitů převažuje - ten kdy je mi zase tak nějak na nic nebo ten, kdy pomalu vzlétám...


Fajn, je to venku... V někom sem si našla zalíbení, možná by se dalo říct, že jsem tak trochu zamilovaná, dle slovníku dnešní mládeže "zabouchlá" (fuj, to je ale hnusný slovo! zní to jak zabouchnout někomu dveře xPP) do někoho z tanečních. To co cítím jen těžko můžu pokládat za lásku, ta je mnohem silnější a vychází z dlouhodobějšího přátelství (alespoň podle mého souzení). To, o čem mluvím, je poblázněnost... Nechci se tomu poddávat, ale prostě musím!! nejsem schopná udržet si odstup...

Ach jo. Nejhorší asi je, že ho ještě neznám natolik dlouho, abych si o něm mohla udělat nějaký reálnější obrázek. Newím, jestli můžu něco vyvodit z toho minima, co jsem s ním zatím strávila. Vlastně bych neměla vyvozovat vůbec nic a jen čekat, jak se situace vyvrbí, ale copak to jde? Vím, že se v tom moc vrtám, že bych nad ničím neměla moc filozofovat a nechat čas plynout, protože jen po nějakém tom čase se ukáže a vyjeví pravá tvář a možná i rozuzlí mé pocity.

No ale jak o něm začít? Pořád tu o něčem melu, ale jak začít normálně, aby byl předchozí text trochu pochopitelnější a srozumitelnější? Takže: Upřímně, je to jeden z těch nejkrásnějšcíh kluků, jakého jsem kdy měla možnost spatřit. Ani by mě nenapadlo, že někdy potkám chlapce, který by byl tak moc můj typ... Ty černé vlasy, oči barvy hořké čokolády a vůbec celý andělský obličej... Do toho hýřil svým vtipem, šarmem, s neuvěřitelným charisma se mi vkrádal pod kůži. Je tak trochu cvok, jak řekla kamarádka, ale v dobrém slova smyslu. ^^ Rozhodně to není takový člověk, se kterým byste se nudili, prostě v jeho společnosti téměř doslova rozkvetete stejně tak, jak se to stalo mně. Jenže pak přichází na scénu první háček - už je nějakou dobu pěkně zadán.

Jj, má holčinu - a rovnou z mého okolí, školy, na kterou chodím... Teď zním strašně sobecky. Nechci ovšem být někdo, kdo rozbije něčí vztah - taková já vážně nejsem. A zároveň nechci, aby kvůli mě svoji dívku opustil (což by myslím, asi ani neudělal..co mě to popadlo za šílený nápad? xP), protože bych se pak bála, že on udělá někdy to samé mně.

Vlastně jsem přišla na to, že existují dvě varianty toho, jak by mohlo proběhnout většího sblížení se s ním (mám teď na mysli tu formu, kdy bych se s ním nakonec ve výsledku držela za ruce a objímala..víte co, ne? xD).

1) Jak už jsem řekla, opustil by svoji dívčinu kvůli mně - což se může zdát jako to nejromantičtějí a nejideálnější řešení pro tuto chvíli - ale zároveň bych měla strach, že se při první možné příležitosti otočí ke mně, dívce, která by ho omrzela, zády a půjde pěkně za jinou... No a to bych asi vážně neunesla...

2) O mnoho lepší možnost - se svojí dívkou by ještě hooodně dlouho chodil, čímž by mi dokázal, že dokáže brát vztah vážně (to je přesně to co potřebuju, vztah na pevných kořenech..) a pak, až by se s ní rozešel (přece s ní nebude navěky, ne?), bych byla na blízku... Navíc bych měla čas ho skutečně dobře poznat.

Haha..vtipné, že? Vždyť on mě určo ani nechce!!...xPPP Třeba ani nejsem jeho typ, i když mnoho lidí mi vymlouvalo, že to je absolutní hovadina. Ale proč by to měla být blbost, já určitě nejsem ten typ krasavice, za kterou se všihcni otočí (leda že bych na sobě zase měla jeden ze svých super úlet modýlků x33).

Nejvíc mě na tom všem štve, že mu nevidím do hlavy, že nemůžu určit, jestli je to jen frajírek znuděný vlastní holkou a tak si hledá zábavu někde jinde (- a věnuje svoji přízeň zrovna mě), nebo jestli ho pouze baví tančit s mojí maličkostí nebo o co vlastně go... Na všemožné závěry ho znám skutečně až příliš málo. Musím si udělat nějakou reálnější představu. Budu na to mít čas, ten kluk se sám dobrovolně nabídl, že se mnou půjde do pokračovaček, že dá opět dalších 6 stovek a přitaní tam se mnou. Je to asistent. Co by v pokračovačkách znovu dělal? Ale on tam stejně jde..

Dala jsem mu svoje telefonní číslo a mail, ale neozval se. Nevím, co jsem čekala. Možná ten malý papírek s těmito informacemi stratil, možná ne. Třeba prostě zapomněl. A já bych měla taky.. a urgentně. xP Uvidím, jak se po Novém roce situace dál vyvrbí. Třeba si konečně uvědomím, že jsem jen totálně poblázněná holka, která se chová jako nějaká ujetá puberťáčka... No doufejme..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ... ... | Web | 22. prosince 2008 v 19:11 | Reagovat

Ještě je třetí možnost: můžeš zabít sokyni... :P

2 Meliss Meliss | 22. prosince 2008 v 20:06 | Reagovat

jo, to by byl pěkný plán.. jen kdybych věděla, která holka to přesně je.. jde o to, že vždycky, když je spolu vidím, mám oči jen pro něj a ji tak nějak přestanu sledovat xD

3 ... ... | Web | 22. prosince 2008 v 20:16 | Reagovat

Zkus kameru, ta se nenatáčí jako slunečnice za slunkem, ale sníma jen to, co je před ní... :D

4 Meliss Meliss | 22. prosince 2008 v 20:23 | Reagovat

dobrej typ xD

5 Elyone J. D. Elyone J. D. | Web | 29. prosince 2008 v 19:34 | Reagovat

Třeba tě drží nějakým rafinovaným kouzlem a když ho šikovně upravíme, bude ho stejné kouzlo poutat i k tobě .))

Melíku nedělej si z toho hlavu (heh to se mi to kecá, co?)

Uvidíš časem, budeš jen muset chvilku počkat, ale neměla by ses na něj tak upínat. Co když kvůli němu přehlížíš někoho mnohem lepšího, kdo má u dlouho o tebe zájem, hm? .)

Zkus se podívat, třeba na tebe nějakej suprovej klučina čeká, takovej, co má stejněj názor na vztah jako ty a stejně tak tě celou rozzáří .) jen se nevzdávej :)

*drží pěstičky*

p.s: nezabíjej tu dívčinu, třeba bys pak zjistila, že byla tvým jediným vysvobozením od něj.. kdo ví..? XP

6 Elyone J. D. Elyone J. D. | Web | 6. února 2009 v 20:37 | Reagovat

nějak to tu vázne Oo"

7 my-secondhand-world my-secondhand-world | E-mail | 4. srpna 2010 v 2:55 | Reagovat

Jéé nie si ty náhodou ja? :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama