Sklenička

30. listopadu 2008 v 18:17 | Meliss |  My Diary

Jestli je tohle článek jako od cvoka, tak jsem nejspíš cvok...

12. září 2008

Panebože.. Jak já se rozbrečela. Já pitomá si rozbila svoji nejmilejší skleničku. Moje krásná zelená sklenička se žirafkou. T_____________T To jsem ji musela tak nešikovně shodit a zničit. Střepy se rozletěly do stran a já jen hleděla na ostré pahýly toho, co z ní zůstalo.

Nejdřív jsem byla jen smutná, bylo mi to strašně líto. Takový krásný dárek od maminky.. Ta, když viděla můj nešťastný obličej, mě obejmula a slíbila, že mi koupí nějakou jinou skleničku. Alespoň nějaká útěcha.

Nejhorší na tom celém je, jak jsem se zachovala. Prostě jsem se osamotě v pokojíku rozplakala. Moje psychika to prostě nevydržela. Nářky kvůli jedné skleničce!!! Já vím, je to hloupý. Upla jsem se k pitomému předmětu. Tak to se mnou holt je.

Cítím si jako úplný trouba. Můžu být v místnosti plné milých, příjemných lidí, přátel, ale stejně si připadám strašně sama. Distancuju se od ostatních, aniž bych to nějak zamýšlela a upínám se na něco neživého, v čem spočívají moje vzpomínky, něco na co se můžu dívat a co se mnou všechny moje problémy vydrží. Je mi až trapně, když uvažuji nad touto spontánní reakcí.

Až budete mít někdo tak šíleně narušenou psychickou stránku, nesnažte se tomu tak pitomě poddat jako já. Vím, že jsem slaboch a že se nedokážu k některým věcem postavit nebo se v určitých situacích ovládnout. Je hrozné, když člověkem někdy jen válí emoce nebo je naprosto citově vyprahlý... Je mi jasné, že kdybych někde našla svého milovaného plyšáka rozstříhaného, potrhaného či co, zachovala bych se stejně jako teď. Nejspíš některým právě přijdu dětinská, možná taková skutečně jsem, ale jde spíše o to, jak vnímáte okolní svět.. a to obyvkle na dětskosti nezávisí...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suetka Suetka | Web | 18. února 2009 v 22:58 | Reagovat

Já jsem taky taková. Vzpomínky (a hlavně ty pěkné) jsou někdy daleko lepší než současnost. Na venek jsem smutná málokdy, ale uvnitř pořát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama