Deník pána démonů

30. listopadu 2008 v 17:27 | Meliss |  Manga+Manwha

Kresba: Kara
Příběh: 1.díl - Lee Chi Hyong, 2.díl - Lee Yun Hee
Žánr: komedie
Délka série: zatím vím o 7 dílech
K sehnání: v knihkupectví

Deník Pána Démonů je můj první koupený komix ve stylu manwhy a bohužel taky nejdražší (a také konečně oficiálně přeložený do češtiny ^-^), který se v našich obchodech dá sehnat (nj... cenovky mě tehdy v tom vybírání zrovna dvakrát nezajímaly --"). Už jen z toho důvodu mám pouze dvě knihy ze sedmi vydaných. *chjo* Kresba je skutečně nádherná, mnohdy i moc roztomilá. Kreslířku s pseudonymem Kara si určitě zapamatuju. <(^_^)>

No ale k příběhu - vše se točí kolem mladého pána démonů, Raenefa, který se upřímně příliš na tuto funkci nehodí a ve skutenosti je ostatním pánům démonů jen pro smích. Pravý vládce démonů by měl být hrůzostrašný, bez slitování, měl by umět rozkazovat svému okolí, zjednat si u ostatnách respekt, prostě to správné metání blesků okolo. Nic z toho však Raenef nezvládá, se svojí citlivou dušičkou není schopen ublížit ani mouše..

Jeho učitelem je jeden z nejmocnějších démonů, Eklips, který je díky Raenefovým dětinským manýrům také vystaven všeobecnému posměchu. Po čase se však mezi těmito dvěma postavami vytvoří pouto, které jen tak něco nepřetrhne.

Pokud se chcete dobře pobavit, je tato milá a vtipná manwha jako dělaná pro vás. ^^ U sledování těch Raenefový nechápavých xichtíků a roztomilých kukučů vážně nemůžete zůstat v klidu. A když se do toho připojí ještě sladký Eklips (awwww..ten je tak kawaiii *__________*) .. No a ač se vám může příběh zdát ze začátku nudný, opak je pravdou. Uvidíte, že se k této manze v korejském podání nejednou vrátíte. n_n

Ještě chci upozornit na fakt, že v prvním díle (newím jak je to od 3.dílu výše) jsou navíc dva krátké příběhy - Křišťálové srdce a Terra - které určitě taky stojí za přečtení (hlavně to Křišťálové srdce, to vážně nemůžu vyhnat z hlavy *souhlasně přikyvuje* ^-^). 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama